SERWERY
linia
Diablo 2 CMC Realms

Awake Server: offline.

Kraina WDA: offline.

Kraina WTF Mod: offline.

Kraina Diablo2: offline.

Kraina Immersion: offline

linia
BattleNet Info

Battle.net: offline.

Users currently online
None
Games currently online
None
linia

Mody


WDA Mod

Modyfikacja WDA została stworzona przez DEF-a za co mu serdecznie dziękujemy bo bez niego nasz server by nie istniał, albo by nie był tak ciekawy jak jest w tej chwili. :)

Strona Moda : http://diablo.phx.pl/wdamod/


Modyfikacja Wda podnosi ilość zdobywanego doświadczenia nie trzeba się tak męczyć żeby nasza postać zdobyła upragniony 99 poziom doświadczenia. Poza tym wprowadza ona skillery +1 do umiejętności o konkretnej umiejętności niezależnie od klasy postaci . Warto też wspomniec o tym że zostały wprowadzone nowe klejnoty które dodają np +75% do obrażeń wszystkich jest około dziesięciu. Runy które są tak drogocenne padają dużo częściej niż zwykle, powiększony został ekwipunek i skrzynka. Teraz sami możemy robić dziury w przedmiotach za pomocą run. Gdy skompletujemy cały set "zielony" dodaje on dużo więcej bonusów niż zwykle a bonusy są naprawdę ciekawe. Jest jeszcze wiele pomniejszych zmian co czyni mod WDA unikatowym i wspaniałym dodatkiem do servera. Rozgrywki PVP są teraz o wiele ciekawsze i zróżnicowane niż były dotychczas. Zapraszamy do gry.

CMC team życzy przyjemniej gry

Pozdrawiam NightmareWTF Mod

WTF Mod jest drugą modyfikacją na której możecie sobie pograć na naszym serverze. Został on stworzony przez kilku graczy

Strona Moda : http://wtf.fora.pl

Opowiem wam tak pokrótce jakie możliwości daje median ale od razu zaznaczam jest ich o wiele więcej. WTF wprowadza całkowicie nowe możliwości budowy postaci co czyni gre całkiem inną i daje możliwość tworzenia nowych bulidów. Wprowadza on całkowicie nowe przedmioty, gdy znajdziemy legendarny set to dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa gra i całkowicie nowe wyzwania, mhmm miodzio. Mod wprowadza również uberquesty o których możemy sobie poczytać na stronie moda, za każdy quest jest unikatowa nagroda w poztaci talizmanu, można powiedzieć że bardziej niż unikatowego. Nowe słowa runicze, nowe potwory nowy świat, median zmienia zwykłe diablo w całkowicie nową krainę pełną niebezpieczeństw i wyzwań. A czy Ty się podejmiesz wyzwania ?


Cybernet Mod Cybernet Mod -prosty i przyjemny mod dla tych którzy kochają diablo 2 takim jakie zostało stworzone,drobne zmiany w dropie itemów,oraz szybkości pozyskiwania doświadczenia zostały stworzone aby móc szybciej budować wasze ulubione postacie . CMC team życzy przyjemniej gry

Pozdrawiam Nightmare