SERWERY
linia
Diablo 2 CMC Realms

Awake Server: offline.

Kraina WDA: offline.

Kraina WTF Mod: offline.

Kraina Diablo2: offline.

Kraina Immersion: offline

linia
BattleNet Info

Battle.net: offline.

Users currently online
None
Games currently online
None
linia

Dodał: Noktis (24-05-2010, 15:19)

Median Mod i serwer Diablo 2

Kraina Median XL Mod została zaktualizowana o najnowszy patch do diablo v1.13c oraz ponownie została uruchomiona kraina "czystego" Diablo 2 bez modów. Przypomnę tylko. że na serwerze z zainstalowanym "czystym" Diablo 2 gramy na patchu v1.11b lub 1.12a.Komentarze 0Dodał: Noktis (02-05-2010, 17:54)

Nowy adres strony Diablo 2 CMC Realm

Strona serwera Diablo 2 - CMC Realm przeniesiona została na nowy serwer hostingowy a zarazem zmienił się adres strony na: http://diablo2.cybernet.swidnica.pl//Komentarze 0Dodał: Noktis (15-03-2010, 15:42)

Median Update

Mod do Diablo 2 Median XL został zaktualizowany do wersji Median XL v1F9b. wersje v1F9b można pobrać pod tym adresem http://www.moddb.com/mods/median-xl/downloads/median-xl-1f9b-latest-version.Komentarze 0Dodał: Noktis (25-12-2009, 21:18)

Mod roku 2009

Serwis ModDB ogłosił konkurs na wybór moda roku 2009. Korzystając z okazji chciałbym zachęcić do oddawania głosów na naszego moda do Diablo 1 - Diablo Przebudzenie. W tą modyfikacje można również grać na naszym serwerze Battle.net. W celu oddania swojego głosu na moda Przebudzenie, wystarczy wejść na tą stronę http://www.moddb.com/mods/diablo-the-awakening i nacisnąć przycisk "Vote for Mod", tak jak pokazane to jest na poniższym obrazku.

Mod of the Year 2009

Głosowanie nie wymaga rejestracji użytkowników, lecz głos oddany przez niezarejestrowanego użytkownika jest dużo słabszy niż głos oddany przez użytkownika, który ma już swoje konto w serwisie ModDB, wiec jeśli możecie to załóżcie sobie konto w serwisie ModDB. Niezarejestrowani użytkownicy mogą oddawać swoje głosy w odstępach co 3 minuty, więc jeśli po oddaniu swojego głosu pojawi się taki komunikat: "Guest votes only count once every few minutes. Please try again in 3 minutes.", oznaczać to będzie, iż oddany głos nie został zaliczony i należy ponownie zagłosować za kilka minut. Wszystkim osoba, które oddadzą swój głos, serdecznie dziękuję.Komentarze 0Dodał: Nightmare (16-12-2009, 10:15)

Update Krainy Median

Witam Dziś o godzinie 10:00 updatowałem krainę median do najnowszej wersji wiem że ostatnio to trochę zaniedbałem za co przepraszam. Link do pobrania:
http://www.d2.cybernet.swidnica.pl/downloads/click.php?id=4Komentarze 1Dodał: Noktis (10-12-2009, 13:19)

Odnowiona strona serwera Diablo 2

Witam

Jak już zdążyliście zauważyć, strona serwera Diablo 2 - CMC Realm została całkowicie przerobiona. Nowa ładniejsza skórka, szablon, nowy silnik na którym oparta jest cała witryna itd. Dodam jeszcze, że główna strona portalu CMC Cybernet Multigaming Community w najbliższym czasie również zostanie dostosowana do podobnego wyglądu. Mam również nadzieję, iż odnowiony wygląd naszego serwisu przypadnie wam do gustu.

EDIT
Strone możecie ocenić w Ankiecie na forum

Pozdrawiam
NoktisKomentarze 0Dodał: Noktis (14-09-2009, 21:28)

Nowe Krainy Diablo 2 oraz zmienione Forum

Niedawno na naszym serwerze uruchomione zostały dwie nowe krainy "Immersion Mod", gdzie gramy na modzie Immersion oraz Diablo 2 Realm gdzie gramy na czystym Diablo 2 LoD bez żadnych modyfikacji. Immersion Mod można pobrać tutaj

Również na naszym forum pojawiły się nowe działy, dzięki czemu forum stało się bardziej przejrzyste.Komentarze 0Dodał: Noktis (25-08-2009, 21:27)

System backupowania postaci na Battle.Net

Dnia 18.08.2009 został uruchomiony system zabezpieczania plików postaci i użytkowników w obu krainach na Battle.Net.

Proces backupowania postaci od dnia 18.08.2009 wykonywany jest codziennie o 23:55. Zabezpieczone pliki postaci są archiwizowane na innym fizycznym nośniku danych, podłączonym do serwera jako Backup danych.

Wkrótce backup będzie dotyczył wszystkich najistotniejszych plików konfiguracyjnych wszystkich serwerów obsługiwanych przez Cybernet Multigaming Community. Będzie to miało na celu minimalizowanie skutków awarii któregokolwiek z dysków serwera, a także jednorazowych uszkodzeń plików spowodowanych problemami z połączeniem.Komentarze 0Dodał: Noktis (10-08-2009, 21:26)

Naprawiony Status serwera Diablo 2

Poprawiony został status serwera dla Krainy WDA oraz Median XL. Wszystkie informacje zawarte na stronie zostały już zaktualizowane i wszystko powinno działać poprawnie.Komentarze 0Dodał: Noktis (09-08-2009, 21:25)

Update

Witam

Strona Serwera Diablo 2 została zaktualizowana, poprawiłem wszystkie linki, w dziale 'mody', który znajduje się w prawym menu, teraz w komentarzach można używać emotikonek (poprawione linki), zostały dodane dwie krótkie recenzje moda WDA oraz Median XL napisane przez Nightmare'a. Jeśli ktoś chciałby napisać obszerniejszą recenzje to prosiłbym to wystarczy że da znać smile.gif. Poprawiłem status serwera online/offline, niestety wyświetlanie statusu dla krainy WDA oraz Median zostanie poprawione w późniejszym czasie i proszę nie sugerować się opisem "offline" gdyż obecnie krainy są online. Do downloadu dodany został również nowy plik rejestru dodający bramkę CMC Realm. Należy ja wgrać aby była możliwość połączenia się z serwerem.Komentarze 0